KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13385584

nr 1338 5584

Herman Hägg

(1884-1966)

Oljemålning, Herman Hägg (1884-1966), Visby från havet. Signerad, 1955. Olja på pannå, 24x34 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

3.400 kr

måndag 27 juli 2020
kl 19:59:11