KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13395586
nr 1339 5586
Herman Hägg
(1884-1966)
Oljemålning, Herman Hägg (1884-1966), S: t Nicolai, Visby. Signerad, daterad 1921. Olja på duk, 39x58 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 3 augusti 2020
kl 18:40:09
28/7 01:04:59
300 kr
29/7 19:49:02