KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15549383
nr 1554 9383
Herman af Sillén, tillskriven. Kust. Monogramsignerad. Olja på pannå, 27x15 cm, yttermått inklusive ram: 36x23 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 7 augusti 2023
kl 19:29:33
300 kr
350 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr