KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15418082
nr 1541 8082
Henry d'Anty
(1910-1998), Frankrike
Oljemålning, Henry d'Anty (1910-1998), Signerad. Olja på duk, 75x91 cm, yttermått inklusive ram: 94x113 cm
Henry d'Anty, fransk målare född i Paris 1910, död 1998.
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 22 maj 2023
kl 21:01:12
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr