KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15418081
nr 1541 8081
Henry d'Anty
(1910-1998), Frankrike
Oljemålning, Henry d'Anty (1910-1998), Signerad. Olja på duk, 80x64 cm, yttermått inklusive ram: 95x79
Henry d'Anty, fransk målare född i Paris 1910, död 1998.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 maj 2023
kl 18:43:15
22/5 18:38:15