KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13666630
nr 1366 6630
Helmi Sjöstrand
(1864-1957), Finland
Oljemålning, Skånegård. Signerad. Olja på duk, 46x65 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 december 2020
kl 20:53:30
8/12 12:12:51
Helmi Sjöstrand
Läs mer om Helmi Sjöstrand