KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16657006
nr 1665 7006
Helge Frender
(1906-1976), Sverige
Oljemålning, Stilleben. Signerad. Olja på duk, 60x53 cm, yttermått inklusive ram: 70x6
Kondition: krackelering
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 9 december 2024
kl 18:26:10
500 kr
150 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)