KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11482140

nr 1148 2140

Helena Larsson, Minnenas gränd, signerad och daterad 1984. 60x49 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 4 december 2017
kl 18:21:27

29/11 23:54:58 1      250 kr
30/11 11:49:34 2      Vinnande bud