KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14246458
nr 1424 6458
Heino Tammet. Signerad. Olja på duk, 51x76cm, yttermått inklusive ram: 70x93cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 20:46:02
11/10 17:06:32
11/10 20:40:50