KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12308003

nr 1230 8003

Harry Wichmann

(1916-1993), Sverige

Oljemålning, Harry Wichmann (1916-1993), Sverige. Stockholm. Olja på duk, signerad, 49x71

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 21 januari 2019
kl 19:55:33

21/1 15:58:45 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 21 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Harry Wichmann

Läs mer om Harry Wichmann