KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12343011

nr 1234 3011

Harry Wichmann

(1916-1993), Sverige

Oljemålning, Harry Wichmann (1916-1993), Sverige. Stadsmotiv. Signerad, daterad -63. Olja på pannå, 55x46 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 11 februari 2019
kl 19:43:00

Harry Wichmann

Läs mer om Harry Wichmann