KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17165296
nr 1716 5296
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Oljemålning, Gamla Stan. Signerad, daterad -71. Olja på duk, 32x72 cm, yttermått inklusive ram: 41x81 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 11 augusti 2025
kl 18:15:52
350 kr
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann