KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17423432
nr 1742 3432
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Oljemålning, Blomsterförsäljare, 15x16 cm. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 22x22 cm. Signerad
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 24 november 2025
kl 20:43:18
300 kr
350 kr
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann