KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15443060
nr 1544 3060
Harry Waldow
(1887-1969)
Oljemålning, Harry Waldow (1887-1969), Vintermotiv. Signerad, daterad -21. Olja på pannå, 39x41 cm, yttermått inklusive ram: 49x51 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 29 maj 2023
kl 19:13:27
29/5 16:48:51
100 kr
29/5 19:08:27