KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12224033
nr 1222 4033
Harald Sandberg (1912-1983), Stadsmotiv, Signerad. Olja på duk, 72x90
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 10 december 2018
kl 20:44:49
100 kr
400 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)