KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15126424

nr 1512 6424

Harald Östergren

(1888-1974), Sverige

Oljemålning, Blomsterstilleben. Signerad, daterad -50. Olja på pannå, 51x42 cm, yttermått inklusive ram: 63x54 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 19 december 2022
kl 19:51:27

Harald Östergren

Läs mer om Harald Östergren