KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8012272

nr 801 2272

Hans Schulze - Berlin, Svanar, 40 x 49

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 14 januari 2013
kl 20:56:31