KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14677092
nr 1467 7092
Hans Hermansson
(f. 1930), Sverige
Oljemålning, "Landskap med vägar II". Signerad. Olja på duk, 47x41, yttermått inklusive ram: 49x42 cm
Hans Hermansson, svensk bildkonstnär född 1930.
Utrop:
600 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 16 maj 2022
kl 18:42:17
100 kr
200 kr
300 kr
350 kr
700 kr
6
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
6
1.000 kr
1.100 kr
7