KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14677073

nr 1467 7073

Hans Belin

(1936-2007), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 31x22 cm

Hans Belin, svensk bildkonstnär född 1936, död 2007.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 16 maj 2022
kl 18:51:10

Hans Belin

Läs mer om Hans Belin