KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16374233
nr 1637 4233
Hans Belin
(1936-2007), Sverige
Oljemålning, Signerad, "aftonens impressioner". Olja på pannå, 19x14 cm, yttermått inklusive ram: 27x22 cm
Hans Belin, svensk bildkonstnär född 1936, död 2007.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 26 augusti 2024
kl 20:13:28
1.000 kr
1.600 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)