KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12307145

nr 1230 7145

Hans-Erik Eriksson

(1921-1997), Sverige

Oljemålning, Hans-Erik Eriksson (1921-1997), Sverige. Stockholm, Signerad. Olja på pannå, 20x25 ca

Hans-Erik Eriksson, född 1921 i Stockholm, död 1997, svensk målare.

Utrop:

1.200 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 21 januari 2019
kl 19:51:08

21/1 17:59:49 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 21 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Hans-Erik Eriksson

Läs mer om Hans-Erik Eriksson