KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12307145

nr 1230 7145

Hans-Erik Eriksson

(1921-1997), Sverige

Oljemålning, Hans-Erik Eriksson (1921-1997), Sverige. Stockholm, Signerad. Olja på pannå, 20x25 ca

Hans-Erik Eriksson, född 1921 i Stockholm, död 1997, svensk målare.

Utrop:

1.200 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 21 januari 2019
kl 19:51:08

21/1 17:59:49 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 21 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Hans-Erik Eriksson

Läs mer om Hans-Erik Eriksson