KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13966333
nr 1396 6333
Hans-Erik Eriksson
(1921-1997), Sverige
Oljemålning, Stockholm. Signerad. Olja på duk, 26x40 cm, yttermått inklusive ram: 32x46 cm
Hans-Erik Eriksson, född 1921 i Stockholm, död 1997, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 10 maj 2021
kl 20:11:38
150 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
Hans-Erik Eriksson
Läs mer om Hans-Erik Eriksson