KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15443057
nr 1544 3057
Hans-Erik Eriksson
(1921-1997), Sverige
Oljemålning, Stockholms Slott. Signerad. Olja på pannå, 28x38 cm, yttermått inklusive ram: 32x41 cm
Hans-Erik Eriksson, född 1921 i Stockholm, död 1997, svensk målare.
Utrop:
1.200 kr
Såld:
700 kr
måndag 29 maj 2023
kl 20:17:34
29/5 15:11:59
Hans-Erik Eriksson
Läs mer om Hans-Erik Eriksson