KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15712026

nr 1571 2026

Hanna Szyvotovska (f. 1970, Ukraina). "Van Gogh House". Signerad, daterad 2019. Olja på duk, 60x50cm, oramad

måndag 16 oktober 2023
kl 19:39:50

  • 16 okt

Specialauktion ART FOR THE FUTURE

Läs mer om Specialauktion ART FOR THE FUTURE