KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13005085

nr 1300 5085

Håkan Engström

(1908-1987), Sverige

Oljemålning, Hövolmar. Signerad, daterad -43. Olja på pannå, 55x60 cm

Håkan Engström, svensk bildkonstnär född 1908, död 1987 .

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 13 januari 2020
kl 20:35:03

13/1 18:43:01 1      Vinnande bud

Håkan Engström

Läs mer om Håkan Engström