ART / Oil paintings / Oil painting 11564483
nr 1156 4483
Håkan Brunberg
(1905-1978), Finland
Håkan Brunberg (1905-1978), Finland. "Sjönära landskap", signerad, olja på pannå, 37x46,
OIL PAINTING, "Sjönära landskap", signerad, olja på pannå, 37x46
Håkan Brunberg, Finnish painter, born 1905, dead 1978.
2000
SEK 350
Monday January 22 2018
at 19:46:07
16/1 17:19:18
300 kr
17/1 17:45:38
Håkan Brunberg
Read more about Håkan Brunberg