KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12555195
nr 1255 5195
H Thomse. Signerad, daterad 1938, Lofoten. Olja på pannå, 52x64
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 20 maj 2019
kl 20:41:04
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
250 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)