KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15527265
nr 1552 7265
H Fries-Schwenzen, ej signerad, Villa. Olja på duk, 50x60 cm, yttermått inklusive ram: 60x70 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 17 juli 2023
kl 20:22:23
5/7 11:20:45
100 kr
13/7 08:26:46