KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14688401
nr 1468 8401
Gustav Stenberg
(f. 1924), Sverige
Oljemålning, Smögen. Signerad. Olja på duk, 45x53, yttermått inklusive ram: 57x67 cm
Gustav Stenberg, svensk bildkonstnär född 1924.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
tisdag 24 maj 2022
kl 19:40:49
19/5 22:45:42
100 kr
24/5 19:29:38