KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12522003

nr 1252 2003

Gustav Rudberg

(1915-2001), Sverige

Oljemålning, Gustav Rudberg (1915-2001), Sverige. "På väg till Hven". Signerad Rudberg. Olja på pannå, 50x65

Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,

Utrop:

5.000 kr - 7.000 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 17:55:49)
Uppdatera
Visning

fredag 26/4, lördag 27/4, söndag 28/4 och måndag 29/4

Auktionen
avslutas:

måndag 29 april kl 18:40:05

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Klassiska
  • 29 apr

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Gustav Rudberg

Läs mer om Gustav Rudberg