KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12342399

nr 1234 2399

Gustaf Cedergren, kust med hus, omkring 1900, signerad. Olja på duk, 63x89

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 11 februari 2019
kl 20:48:08

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor