KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12731402

nr 1273 1402

Gustaf Arnolds

(1881-1969), Sverige

Oljemålning, Hus Blekinge, signerad. Olja på duk, 25x35 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 2 september 2019
kl 19:58:50

27/8 21:00:08 1      Vinnande bud