KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13117323
nr 1311 7323
Gustaf Adolf Fahle
(1906-1989), Sverige
Oljemålning, Gustaf Adolf Fahle (1906-1989), Fiskebod, Signerad. Olja på pannå, 32x39 cm
Gustaf Adolf Fahle, född 1906 i Norrköping, död 1989, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 2 mars 2020
kl 18:28:34
26/2 21:47:43
100 kr
2/3 18:22:00
Gustaf Adolf Fahle
Läs mer om Gustaf Adolf Fahle