KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13051279
nr 1305 1279
Gust Magnusson, Porträtt, signerad. 1938. Olja på duk, 92x74 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 3 februari 2020
kl 20:40:33
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr