KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13987679

nr 1398 7679

Gust Johansson, Kustlandskap. Signerad, daterad 1911. Olja på duk, 83x126, yttermått inklusive ram: 101x145 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 24 maj 2021
kl 20:12:09

23/5 19:12:12 1      100 kr
23/5 22:35:10 2      Vinnande bud