KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14098536
nr 1409 8536
Gunni Nordén
(f. 1923), Sverige
Oljemålning, Löjtnantshjärtan. Signerad, daterad 2003. Olja på duk, 32x40 cm, yttermått inklusive ram: 39x47 cm
Gunni Nordén, svensk bildkonstnär född 1923.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 18:02:33
30/7 13:34:43