KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13742020

nr 1374 2020

Gunnar Zetterström

(1902-1965), Sverige

Oljemålning, Gunnar Zetterström (1902-1965), Sverige. Utsikt från Söder mot Gamla Stan. Signerad. Olja på pannå, 45x54 cm

Gunnar Zetterström, född 1902 i Stockholm, död 1965, svensk målare.

Utrop:

1.500 kr - 2.000 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 18:07:49)
Uppdatera
Visning

fredag 22/1, lördag 23/1, söndag 24/1 och måndag 25/1

Auktionen
avslutas:

måndag 25 januari kl 20:25:03

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Gunnar Zetterström

Läs mer om Gunnar Zetterström