KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15124183
nr 1512 4183
Gunnar Zetterström
(1902-1965), Sverige
Oljemålning, Stockholmsmotiv. Signerad. Olja på pannå, 22x27 cm, yttermått inklusive ram: 34x39 cm
Gunnar Zetterström, född 1902 i Stockholm, död 1965, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 19 december 2022
kl 19:09:29
300 kr
350 kr
400 kr
Gunnar Zetterström
Läs mer om Gunnar Zetterström