KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13732021

nr 1373 2021

Gunnar Zetterström

(1902-1965), Sverige

Oljemålning, Gunnar Zetterström (1902-1965), Sverige. Klara sjö. Signerad. Olja på pannå, 50x60 cm

Gunnar Zetterström, född 1902 i Stockholm, död 1965, svensk målare.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 18 januari 2021
kl 18:58:48

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Gunnar Zetterström

Läs mer om Gunnar Zetterström