KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13385288
nr 1338 5288
Gunnar Wallentin
(1905-1997), Sverige
Oljemålning, Kustlandskap. Signerad, -44. Olja på pannå, 26x36 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 27 juli 2020
kl 20:50:47
27/7 20:41:22
Gunnar Wallentin
Läs mer om Gunnar Wallentin