KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16452002
nr 1645 2002
Gunnar Svensson (1892-1977), "Mot Långholmen". Signerad, daterad -15. Olja på duk, 44x53 cm, yttermått inklusive ram: 53x62
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 23 september 2024
kl 18:26:39
22/9 23:39:39
1.000 kr
23/9 11:57:06
23 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm