KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13778174
nr 1377 8174
Gunnar Stålbrand
(1925-2006), Sverige
Oljemålning, Gunnar Stålbrand (f. 1925), Sverige. Stockholmsvy. Signerad. Olja på pannå, 60x97 cm, yttermått inklusive ram: 68c107 cm
Gunnar Stålbrand, svensk tecknare och målare född i Stockholm 1925, död 2006 .
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 8 februari 2021
kl 20:46:20
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
Gunnar Stålbrand
Läs mer om Gunnar Stålbrand