KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13742007

nr 1374 2007

Gunnar Stålbrand

(1925-2006), Sverige

Oljemålning, Gunnar Stålbrand (f. 1925), Sverige. Stockholmsvy. Signerad. Olja på pannå, 60x97 cm

Gunnar Stålbrand, svensk tecknare och målare född i Stockholm 1925, död 2006 .

Utrop:

700 kr

Såld:

700 kr

måndag 25 januari 2021
kl 20:55:49

Gunnar Stålbrand

Läs mer om Gunnar Stålbrand