KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13742007
nr 1374 2007
Gunnar Stålbrand
(1925-2006), Sverige
Oljemålning, Gunnar Stålbrand (f. 1925), Sverige. Stockholmsvy. Signerad. Olja på pannå, 60x97 cm
Gunnar Stålbrand, svensk tecknare och målare född i Stockholm 1925, död 2006 .
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 25 januari 2021
kl 20:55:49
300 kr
600 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
Gunnar Stålbrand
Läs mer om Gunnar Stålbrand