KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13742007

nr 1374 2007

Gunnar Stålbrand

(f. 1925), Sverige

Oljemålning, Gunnar Stålbrand (f. 1925), Sverige. Stockholmsvy. Signerad. Olja på pannå, 60x97 cm

Gunnar Stålbrand, född 1925 i Stockholm, svensk tecknare och målare,

Utrop:

300 kr - 700 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 18:27:18)
Uppdatera
Visning

fredag 22/1, lördag 23/1, söndag 24/1 och måndag 25/1

Auktionen
avslutas:

måndag 25 januari kl 20:50:26

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Gunnar Stålbrand

Läs mer om Gunnar Stålbrand