KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12409507

nr 1240 9507

Gunnar Persson

(1908-1975), Sverige

Oljemålning, Penslar i vas, signerad. Olja på pannå, 40x32

Gunnar Persson, svensk målare född i Stockholm 1908, död 1975.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 11 mars 2019
kl 19:04:29

11/3 15:55:55 1      150 kr
11/3 18:39:53 2      Vinnande bud

Gunnar Persson

Läs mer om Gunnar Persson