KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13732009

nr 1373 2009

Gunnar Nerlund

(1911-1976), Sverige

Oljemålning, Gunnar Nerlund (1911-1976), Sverige. Riddarhuset, Stockholm. Signerad Nerlund. Olja på pannå, 33x40 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 18 januari 2021
kl 18:22:01

  • Tema
  • 18 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Gunnar Nerlund

Läs mer om Gunnar Nerlund