KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14145447
nr 1414 5447
Gunnar Mossberg
(1903-1983), Sverige
Oljemålning, "Bodar & Snipa", Fårö. Signerad. Olja på pannå, 40x68, yttermått inklusive ram: 55x85 cm
Gunnar Mossberg, född 1903 i Stockholm, död 1983, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 augusti 2021
kl 20:26:17
100 kr
150 kr
250 kr
Gunnar Mossberg
Läs mer om Gunnar Mossberg