KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14575296

nr 1457 5296

Gunnar Johansson

(1916-1996), Sverige

Oljemålning, Naturmotiv, Signerad. Olja på papper. Bildmått: ca 19x29 cm, yttermått inklusive ram: 32x42 cm

Kondition: saknar glas

Gunnar Johansson, svensk målare född 1916, död 1996.

måndag 28 mars 2022
kl 20:09:32

Gunnar Johansson

Läs mer om Gunnar Johansson