KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16045169

nr 1604 5169

Gunnar Hållander

(1915-1980), Sverige

Oljemålning, Monogramsignerad, stilleben med äpple. Olja på pannå, 22x15 cm, yttermått inklusive ram: 34x27 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 11 mars 2024
kl 19:28:26

11/3 15:14:25 1      Vinnande bud

Gunnar Hållander

Läs mer om Gunnar Hållander