KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12804095
nr 1280 4095
Gunnar Hållander
(1915-1980), Sverige
Oljemålning, "Blommor och rött inslag". Signerad, daterad 1964. Olja på pannå, 46x60 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 7 oktober 2019
kl 20:16:26
1/10 13:48:12
Gunnar Hållander
Läs mer om Gunnar Hållander