KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16217214

nr 1621 7214

Gunnar Gustafsson, Fiskeläge. Signerad. Olja på pannå, 36x45 cm, yttermått inklusive ram. 48x58 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 20 maj 2024
kl 18:48:51

20/5 10:39:59 1      Vinnande bud